Mladšie dorastenky:

MHK Bytča -HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 29:29  (13:14)

Góly Duslo Šaľa:

Lanczová Barborka 11/3, Škoricová Petra 10, Greštiaková Janka 3, Kollerová Gizka 2, Bergendiová Nina 2, Gállová Dominika 1.

V prvom zápase jarnej časti 1. dorasteneckej ligy vycestovali naše dievčatá za súperom do Bytče. Odohrali sme veľmi ťažký zápas s kvalitným súperom. Aj napriek tomu naše dievčatá celý zápas viedli, najväčší rozdiel boli 4 góly. Ku koncu trochu poľavili a mohli sme sa tešiť aspoň z jedného bodu, keď v posledných sekundách zápasu hádzal súper sedemmetrový hod a na naše veľké šťastie ho nepremenil a tak sa zrodila v tomto zápase remíza.

Staršie dorastenky:

MHK Bytča -HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 32:21 (14:13)

Perczeová Mária 8/1, Špendlová Nikola 6/1, Volenticsová Lucia 3, Hraňová Dominika 2, Turzová Miška 2.

V prvom zápase jarnej časti 1. dorasteneckej ligy naše dievčatá držali krok so svojím súperom len v prvom polčase. Zachytili sme úvod zápasu, kedy sme vyhrávali 2:5, 4:6, 5:7, do polčasu ale súper dobehol náš náskok. Po faule na konci prvého polčasu hráčka súpera videla červenú kartu, čo však hráčky súpera vôbec nezlomilo a v druhom polčase predčili naše dievčatá hlavne v rýchlosti, nedarilo sa nám v obrane a každá naša chyba v útoku bola potrestaná rýchlym protiútokom. Po slabšom druhom polčase sme prehrali zápas o 11 gólov.