7.kolo 1.ligy dorasteniek

Staršie dorastenky v plnej zostave sa zahryzli do obávaného súpera hneď od začiatku. V 9. minúte sme sa vzdialili od súpera na rozdiel šryroch gólov a nedovolili sme domácim do konca polčasu výrazne tento stav upraviť (polčas 16:19 z pohľadu domácich).V druhom polčase domáce dievčatá zagresívnili obranu a v 52. minúte sa dostali jediný krát v zápase do vedenia (29:28).Po sérii dobrých spoluprác s pivotom sme napokon zápas doviedli do víťazného konca .(31:32)

Góly:

Špendlová 9, Perczeová 8, Tisajová 4,Hraňová 3,Slamková Bergendiová po 2,  Kurňavová, Škoricová, Volenticsová a Zalubelová po 1

Mladšie dorastenky nastúpili proti súperovi vybaveným  viacerými reprezentantkami na  úvod zápasu bez zbytočných rešpektov, keď v trinástej minúte bol stav stretnutia 7:7.. Rozhodujúci únik urobili domáce v priebehu nasledujúcich šiestich minút po sérii našich nepresností a nevynútených chýb v útoku a dokázali utiecť na 7 gólový rozdiel.. Napriek zlepšeniu vo všetkých herných činnostiach ako i mohutnému tlaku v závere , sme nedokázali výsledok otočiť a skončili sme iba s prijateľným stavom s ohľadom na vývoj stretnutia 31:27 (19:13)