Dorastenky otvorili jarnú časť 1. ligy

Kolotoč ligových stretnutí roztočil odvetnú časť a náš  los nám vybral  na úvod  súpera z Bratislavy. V sobotu 18. Februára najskôr odohrali stretnutie mladšie dorastenky, ktoré sa zišli  po sérií výpadkov z tréningu z dôvodu ochorení a školských lyžovačiek. Únava na dievčatách bola znateľná, ale do zápasu sme nastúpili s odhodlaním nechať na palubovke všetky sily. Na úvod sme sa chvíľku trápili a vedenia sme sa ujali až v 10. minúte. Potom sme už nedovolili domácim obrátiť stretnutie ani na jediný moment, napriek tomu, že to bolo fyzicky veľmi náročné, dokázali sme ustáť i oslabenie šesť na štyri v posledných minútach  stretnutia a uhájili sme tesné jednogólové víťazstvo 22:23 z pohľadu domácich.

Zostava: Kusyová Kristína, Slíšková Anna -Valicec Kristína , Kollerová Gizela 9, Letková Linda 1, Gállová Dominika , Roszivalová Lucia ,Greštiaková Janka 3, Ševčíková Bianka 4, Olláriová Bianka, Kiššová Dominika 4, Blašková Simona 2,   Sčípová Olívia, Vaneková Martina, Potúčková Hana, Pozsonyiová Vivien

Staršie dorastenky nastúpili ako druhé do stretnutia s rovesníčkami z ŠKP a napriek  zraneniami v úplne zdecimovanej zostave, dokázali držať dlho krok s domácimi. V 17. minúte sa dokonca na krátko ujali vedenia 8:9. Súper však systematickým tlakom v protiútokoch odčerpával fyzické sily dievčatám a do šatne šiel so štvorgólovým vedením. Chyby z únavy, nepremenená streľba hlavne z krídelných priestorov dostávali súpera stále na väčší rozdiel od nás, konečný výsledok  hovorí za všetko 32:21. Prajeme si, aby sa zranené dievčatá dostali zo zranení čím skôr a mohli  zasa nastúpiť na palubovky.

Zostava: Mozolová Jana,  Slíšková Anna -Valicec Kristína, Kóšová Nikolet 2, Kollerová Gizela, Rácková Michaela, Kurňavová Kristína 8, Hraňová Dominika 4,  Zalubelová Lenka 2, Slamková Ema 1, Kiššová Dominika 1, Volenticsová Lucia 2,