Dorastenky doma body nepustili

Jarné prázdniny zavŕšili nedeľňajšími majstrovskými zápasmi dorastenky, ktoré bodovali na domácej palubovke v rámci 15. kola najvyšších súťaží dorasteniek. Ich súperkami boli dievčatá z MHK Bytče.

Mladšie dorastenky nepustili počas celého zápasu svoje súperky ani raz do vedenia a postupne si vybudovali až 6 gólový náskok ( v 52.minúte 28:22), potom však tréner dal možnosť širšiemu kádru, čo agilný súper využil na vylepšenie skóre, avšak 2 body si dievčatá nepustili.

HK Slovan Duslo Šaľa – MHK Bytča 30 : 29 (16:13)

Zostava: Lovászová L., Kusyová K. - Alfoldiová P., Kollerová G. (8/2), Letková L. (2), Gállová D. , Szabová V., Ščípová O. (4), Ševčíková B. (3), Kováčiková L., Potúčková H., Slováčková E. (6), Darázsová L. (3), Pálová P. (4).

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2017/2018:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2017/2018 (ku dňu 12.3.2018.)

2

Obavy z  výbornej brankárky Bytče panovali v šatni starších dievčat už pred zápasom, táto nepohoda sa preniesla aj do úvodu stretnutia, keď sa dievčence nevedeli presadiť a dostali sme v úvode pár „lacných“ gólov ( v deviatej minúte sme prehrávali 2:6) postupne sa však dievčatá zkoncentrovali , zlepšili obranu, strelkyne vylepšili svoju mušku a tak aj ony doviedli zápas do víťazného konca, čím sa posunuli na štvrtú priečku v priebežnej tabuľke 1.ligy.

HK Slovan Duslo Šaľa – MHK Bytča 32 : 29 (16:15)

Zostava: Slíšková, Mozoľová- Valicec K. (4), Škoricová P.(8), Kollerová G. (3), Ščípová O., Greštiaková J. (6), Slamková E. (3), Blašková S. (2), Slováčková E. (5/2), Bergendiová N., Pappová S. (1).

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2017/2018:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2017/2018 (ku dňu 12.03.2018)