Víkend skrášlený výhrami žiačok.

HK Slovan Duslo Šaľa A

Zápasy so Zlatnou, ktoré sa mali odohrať v piatok 5.11.2021, sa kvôli zdravotnému stavu viacerých starších žiačok zrušil a keďže Kolárovo nemá družstvo starších žiačok,  tak sme túto situáciu využili na dohrávku zápasu, ktorý sa mal pôvodne odohrať v prvý októbrový víkend. Už v prvom polčase si dievčatá v Kolárove vybudovali vysoký náskok a tak sa v druhom polčase dostali na palubovku aj dievčatá, ktoré ešte nemajú toľko skúseností. Všetky si z chuti zahrali a priviezli domov dva body.

Kolárovo- Šaľa A :  14:18 (5:11)

Zostava: Tóthová,  Kormošiová – Szabóová (1), Legnerová, Székelyová (4), Gálová, Čierniková, Kurňavová Lara (4), Kurňavová Laura (3), Neštráková (4), Farkašová, Kubovicsová (2), Vlková, Szocsová. Tréner: Boltenková, ZVD: Szabóová

HK Slovan Duslo Šaľa B

Družstvá B-tímov odohrali svoje víkendové zápasy na domácej palubovke proti Topoľčanom. Mladšie žiačky si hladko poradili so svojimi rovesníčkami a vysoko vyhrali, keď súperovi nestačili sily a v druhom polčase strelil len jeden gól do našej siete.

Mladšie žiačky B

Šaľa B : Topoľčany 22:9 (11:8)

Zostava: Augustínová, Bunney(1), Váňová (1), Kučerová (1), Keszelyová (3), Fehér (1), Balážová, Siváková, Gombášová (3), Klihová (4), Danišová (5), Braunová (2),Vrbišťanová H. (1) Tréner: Sedlárová, ZVD: Vrbišťanová

Staršie žiačky B

Staršie žiačky udržiavali divákov v napätí celý zápas. So súperkami hrali vyrovnanú hru a ešte v 38. minúte (pozn. staršie žiačky hrajú 2 x 25min) bol stav 18:18, následne, počas nášho oslabenia o vylúčenú hráčku, sa súperkám podarilo odskočiť o dva góly, avšak vzápätí sa karta otočila a hrali sme presilovku my, ktorú sme využili a štyrmi gólmi v rade sme sa dostali do vedenia. Napriek vylúčeniu najlepšej strelkyne zápasu, minútu pred koncom, si dievčatá víťazstvo udržali.

Šaľa B: Topoľčany 23:22 (10:11)

Zostava: Sedláková- Rábeková, Belovičová, Jobbágyová (1), Miťková, Špendlová (2), Kollerová (6), Miháliková (1), Tulejová, Kostková (11),Sedlárová (2), Tóthová Tréner: Kostková, ZVD Sedlárová

Najbližšie sa všetky štyri družstvá predstavia na domácej palubovke. A- tímy predohrajú svoje zápasy už v stredu 10.11.2021 o 15.00 a 16.00 hod, keď privítajú Nesvady a v sobotu 13.11.2021 si doma zmerajú sily B-družstvá so súperkami zo Štúrova o 10.00 a 11.00 hod.