SINCE 1943  |  OFICIÁLNE WEBOVÉ STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU
ARCHÍV TURNAJOV       tvcom.cz  I   ehfTV.com  I   2 % daní  I   SZH

Staršie dorastenky

kontakt: Mgr.Rudolf Petrikovič  |  aktualizácia: 19.07.2018 08:05
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku




1.LIGA STARŠIE DORASTENKY

 

1. kolo: 15. – 16.9.2018

7A-1 HK Slovan Duslo Šaľa -HK AS Trenčín

7A-2 MŠK Dunajská Streda -MŠK Vranov nad Topľou

7A-3 Iuventa Michalovce -ŠKP Bratislava

7A-4 UDHK Nitra -ŠŠK Prešov

7A-5 HC Tatran Stupava -Bánovce/Partizánske

7A-6 ŠŠK Drábová Košice -MHK Bytča

 

2. kolo: 22. – 23.9.2018

7A-7 MŠK Vranov nad Topľou -Iuventa Michalovce

7A-8 ŠKP Bratislava -UDHK Nitra

7A-9 MHK Bytča -HC Tatran Stupava

7A-10 HK AS Trenčín -Bánovce/Partizánske

7A-11 ŠŠK Prešov -ŠŠK Drábová Košice

7A-12 HK Slovan Duslo Šaľa -MŠK Dunajská Streda

 

3. kolo: 6. – 7.10.2018

7A-13 UDHK Nitra -MŠK Vranov nad Topľou

7A-14 Iuventa Michalovce -HK Slovan Duslo Šaľa

7A-15 MŠK Dunajská Streda -HK AS Trenčín

7A-16 ŠŠK Drábová Košice -ŠKP Bratislava

7A-17 Bánovce/Partizánske -MHK Bytča

7A-18 HC Tatran Stupava -ŠŠK Prešov

 

4. kolo: 13. – 14.10.2018

7A-19 ŠKP Bratislava -HC Tatran Stupava

7A-20 HK AS Trenčín -MHK Bytča

7A-21 HK Slovan Duslo Šaľa -UDHK Nitra

7A-22 MŠK Vranov nad Topľou -ŠŠK Drábová Košice

7A-23 ŠK Prešov -Bánovce/Partizánske

7A-24 MŠK Dunajská Streda -Iuventa Michalovce

 

5. kolo: 20. – 21.10.2018

7A-25 Bánovce/Partizánske -ŠKP Bratislava

7A-26 Iuventa Michalovce -HK AS Trenčín

7A-27 UDHK Nitra -MŠK Dunajská Streda

7A-28 ŠŠK Drábová Košice -HK Slovan Duslo Šaľa

7A-29 HC Tatran Stupava -MŠK Vranov nad Topľou

7A-30 MHK Bytča -ŠŠK Prešov

 

6. kolo: 27. – 28.10.2018

7A-31 HK Slovan Duslo Šaľa -HC Tatran Stupava

7A-32 ŠKP Bratislava -MHK Bytča

7A-33 MŠK Vranov nad Topľou -Bánovce/Partizánske

7A-34 Iuventa Michalovce -UDHK Nitra

7A-35 MŠK Dunajská Streda -ŠŠK Drábová Košice

7A-36 HK AS Trenčín -ŠŠK Prešov

 

7. kolo: 3. – 4.11.2018

7A-37 ŠŠK Drábová Košice -Iuventa Michalovce

7A-38 MHK Bytča -MŠK Vranov nad Topľou

7A-39 ŠŠK Prešov -ŠKP Bratislava

7A-40 HC Tatran Stupava -MŠK Dunajská Streda

7A-41 UDHK Nitra -HK AS Trenčín

7A-42 Bánovce/Partizánske -HK Slovan Duslo Šaľa

 

8. kolo: 10. – 11.11.2018

7A-43 HK Slovan Duslo Šaľa -MHK Bytča

7A-44 MŠK Vranov nad Topľou -ŠŠK Prešov

7A-45 UDHK Nitra -ŠŠK Drábová Košice

7A-46 HK AS Trenčín -ŠKP Bratislava

7A-47 Iuventa Michalovce -HC Tatran Stupava

7A-48 MŠK Dunajská Streda -Bánovce/Partizánske

 

9. kolo: 24. – 25.11.2018

7A-49 ŠŠK Drábová Košice -HK AS Trenčín

7A-50 ŠKP Bratislava -MŠK Vranov nad Topľou

7A-51 HC Tatran Stupava -UDHK Nitra

7A-52 Bánovce/Partizánske -Iuventa Michalovce

7A-53 ŠŠK Prešov -HK Slovan Duslo Šaľa

7A-54 MHK Bytča -MŠK Dunajská Streda

 

10. kolo: 1. – 2.12.2018

7A-55 MŠK Dunajská Streda -ŠŠK Prešov

7A-56 ŠŠK Drábová Košice -HC Tatran Stupava

7A-57 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠKP Bratislava

7A-58 HK AS Trenčín -MŠK Vranov nad Topľou

7A-59 Iuventa Michalovce -MHK Bytča

7A-60 UDHK Nitra -Bánovce/Partizánske

 

11. kolo: 8. – 9.12.2018

7A-61 ŠŠK Prešov -Iuventa Michalovce

7A-62 HC Tatran Stupava -HK AS Trenčín

7A-63 Bánovce/Partizánske -ŠŠK Drábová Košice

7A-64 MHK Bytča -UDHK Nitra

7A-65 MŠK Vranov nad Topľou -HK Slovan Duslo Šaľa

7A-66 ŠKP Bratislava -MŠK Dunajská Streda

 

12. kolo: 23. – 24.2.2019

7B-1 MŠK Vranov nad Topľou -MŠK Dunajská Streda

7B-2 MHK Bytča -ŠŠK Drábová Košice

7B-3 HK AS Trenčín -HK Slovan Duslo Šaľa

7B-4 ŠKP Bratislava -Iuventa Michalovce

7B-5 Bánovce/Partizánske -HC Tatran Stupava

7B-6 ŠŠK Prešov -UDHK Nitra

 

13. kolo: 2. – 3.3.2019

7B-7 Iuventa Michalovce -MŠK Vranov nad Topľou

7B-8 MŠK Dunajská Streda -HK Slovan Duslo Šaľa

7B-9 Bánovce/Partizánske -HK AS Trenčín

7B-10 ŠŠK Drábová Košice -ŠŠK Prešov

7B-11 HC Tatran Stupava -MHK Bytča

7B-12 UDHK Nitra -ŠKP Bratislava

14. kolo: 9. – 10.3.2019

7B-13 HK AS Trenčín -MŠK Dunajská Streda

7B-14 HK Slovan Duslo Šaľa -Iuventa Michalovce

7B-15 ŠŠK Prešov -HC Tatran Stupava

7B-16 ŠKP Bratislava -ŠŠK Drábová Košice

7B-17 MHK Bytča -Bánovce/Partizánske

7B-18 MŠK Vranov nad Topľou -UDHK Nitra

 

15. kolo: 16. – 17.3.2019

7B-19 MHK Bytča -HK AS Trenčín

7B-20 ŠŠK Drábová Košice -MŠK Vranov nad Topľou

7B-21 UDHK Nitra -HK Slovan Duslo Šaľa

7B-22 Iuventa Michalovce -MŠK Dunajská Streda

7B-23 Bánovce/Partizánske -ŠŠK Prešov

7B-24 HC Tatran Stupava -ŠKP Bratislava

 

16. kolo: 30. – 31.3.2019

7B-25 ŠŠK Prešov -MHK Bytča

7B-26 HK AS Trenčín -Iuventa Michalovce

7B-27 MŠK Dunajská Streda -UDHK Nitra

7B-28 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠŠK Drábová Košice

7B-29 ŠKP Bratislava -Bánovce/Partizánske

7B-30 MŠK Vranov nad Topľou -HC Tatran Stupava

 

17. kolo: 6. – 7.4.2019

7B-31 MHK Bytča -ŠKP Bratislava

7B-32 ŠŠK Drábová Košice -MŠK Dunajská Streda

7B-33 UDHK Nitra -Iuventa Michalovce

7B-34 Bánovce/Partizánske -MŠK Vranov nad Topľou

7B-35 ŠŠK Prešov -HK AS Trenčín

7B-36 HC Tatran Stupava -HK Slovan Duslo Šaľa

 

18. kolo: 13. – 14.4.2019

7B-37 HK AS Trenčín -UDHK Nitra

7B-38 MŠK Vranov nad Topľou -MHK Bytča

7B-39 ŠKP Bratislava -ŠŠK Prešov

7B-40 HK Slovan Duslo Šaľa -Bánovce/Partizánske

7B-41 Iuventa Michalovce -ŠŠK Drábová Košice

7B-42 MŠK Dunajská Streda -HC Tatran Stupava

 

19. kolo: 27. – 28.4.2019

7B-43 HC Tatran Stupava -Iuventa Michalovce

7B-44 MHK Bytča -HK Slovan Duslo Šaľa

7B-45 ŠŠK Prešov -MŠK Vranov nad Topľou

7B-46 ŠKP Bratislava -HK AS Trenčín

7B-47 Bánovce/Partizánske -MŠK Dunajská Streda

7B-48 ŠŠK Drábová Košice -UDHK Nitra

 

20. kolo: 4. – 5.5.2019

7B-49 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠŠK Prešov

7B-50 MŠK Vranov nad Topľou -ŠKP Bratislava

7B-51 HK AS Trenčín -ŠŠK Drábová Košice

7B-52 MŠK Dunajská Streda -MHK Bytča

7B-53 UDHK Nitra -HC Tatran Stupava

7B-54 Iuventa Michalovce -Bánovce/Partizánske

 

21. kolo: 11. – 12.5.2019

7B-55 MHK Bytča -Iuventa Michalovce

7B-56 MŠK Vranov nad Topľou -HK AS Trenčín

7B-57 ŠKP Bratislava -HK Slovan Duslo Šaľa

7B-58 HC Tatran Stupava -ŠŠK Drábová Košice

7B-59 ŠŠK Prešov -MŠK Dunajská Streda

7B-60 Bánovce/Partizánske -UDHK Nitra

 

22. kolo: 18. – 19.5.2019

7B-61 HK AS Trenčín -HC Tatran Stupava

7B-62 MŠK Dunajská Streda -ŠKP Bratislava

7B-63 ŠŠK Drábová Košice -Bánovce/Partizánske

7B-64 UDHK Nitra -MHK Bytča

7B-65 HK Slovan Duslo Šaľa -MŠK Vranov nad Topľou

7B-66 Iuventa Michalovce -ŠŠK Prešov

 

ČR-SR pohár 25. – 26.5.2019

 

1.LIGA MLADŠIE DORASTENKY

 

1. kolo: 15. – 16.9.2018

8A-1 HK Slovan Duslo Šaľa -HK AS Trenčín

8A-2 MŠK Dunajská Streda -MŠK Vranov nad Topľou

8A-3 Iuventa Michalovce -ŠKP Bratislava

8A-4 UDHK Nitra -ŠŠK Prešov

8A-5 HC Tatran Stupava -Bánovce/Partizánske

8A-6 ŠŠK Drábová Košice -MHK Bytča

 

2. kolo: 22. – 23.9.2018

8A-7 MŠK Vranov nad Topľou -Iuventa Michalovce

8A-8 ŠKP Bratislava -UDHK Nitra

8A-9 MHK Bytča -HC Tatran Stupava

8A-10 HK AS Trenčín -Bánovce/Partizánske

8A-11 ŠŠK Prešov -ŠŠK Drábová Košice

8A-12 HK Slovan Duslo Šaľa -MŠK Dunajská Streda

 

3. kolo: 6. – 7.10.2018

8A-13 UDHK Nitra -MŠK Vranov nad Topľou

8A-14 Iuventa Michalovce -HK Slovan Duslo Šaľa

8A-15 MŠK Dunajská Streda -HK AS Trenčín

8A-16 ŠŠK Drábová Košice -ŠKP Bratislava

8A-17 Bánovce/Partizánske -MHK Bytča

8A-18 HC Tatran Stupava -ŠŠK Prešov

 

4. kolo: 13. – 14.10.2018

8A-19 ŠKP Bratislava -HC Tatran Stupava

8A-20 HK AS Trenčín -MHK Bytča

8A-21 HK Slovan Duslo Šaľa -UDHK Nitra

8A-22 MŠK Vranov nad Topľou -ŠŠK Drábová Košice

8A-23 ŠK Prešov -Bánovce/Partizánske

8A-24 MŠK Dunajská Streda -Iuventa Michalovce

 

 

 

5. kolo: 20. – 21.10.2018

8A-25 Bánovce/Partizánske -ŠKP Bratislava

8A-26 Iuventa Michalovce -HK AS Trenčín

8A-27 UDHK Nitra -MŠK Dunajská Streda

8A-28 ŠŠK Drábová Košice -HK Slovan Duslo Šaľa

8A-29 HC Tatran Stupava -MŠK Vranov nad Topľou

8A-30 MHK Bytča -ŠŠK Prešov

 

6. kolo: 27. – 28.10.2018

8A-31 HK Slovan Duslo Šaľa -HC Tatran Stupava

8A-32 ŠKP Bratislava -MHK Bytča

8A-33 MŠK Vranov nad Topľou -Bánovce/Partizánske

8A-34 Iuventa Michalovce -UDHK Nitra

8A-35 MŠK Dunajská Streda -ŠŠK Drábová Košice

8A-36 HK AS Trenčín -ŠŠK Prešov

 

7. kolo: 3. – 4.11.2018

8A-37 ŠŠK Drábová Košice -Iuventa Michalovce

8A-38 MHK Bytča -MŠK Vranov nad Topľou

8A-39 ŠŠK Prešov -ŠKP Bratislava

8A-40 HC Tatran Stupava -MŠK Dunajská Streda

8A-41 UDHK Nitra -HK AS Trenčín

8A-42 Bánovce/Partizánske -HK Slovan Duslo Šaľa

 

8. kolo: 10. – 11.11.2018

8A-43 HK Slovan Duslo Šaľa -MHK Bytča

8A-44 MŠK Vranov nad Topľou -ŠŠK Prešov

8A-45 UDHK Nitra -ŠŠK Drábová Košice

8A-46 HK AS Trenčín -ŠKP Bratislava

8A-47 Iuventa Michalovce -HC Tatran Stupava

8A-48 MŠK Dunajská Streda -Bánovce/Partizánske

 

9. kolo: 24. – 25.11.2018

8A-49 ŠŠK Drábová Košice -HK AS Trenčín

8A-50 ŠKP Bratislava -MŠK Vranov nad Topľou

8A-51 HC Tatran Stupava -UDHK Nitra

8A-52 Bánovce/Partizánske -Iuventa Michalovce

8A-53 ŠŠK Prešov -HK Slovan Duslo Šaľa

8A-54 MHK Bytča -MŠK Dunajská Streda

 

10. kolo: 1. – 2.12.2018

8A-55 MŠK Dunajská Streda -ŠŠK Prešov

8A-56 ŠŠK Drábová Košice -HC Tatran Stupava

8A-57 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠKP Bratislava

8A-58 HK AS Trenčín -MŠK Vranov nad Topľou

8A-59 Iuventa Michalovce -MHK Bytča

8A-60 UDHK Nitra -Bánovce/Partizánske

 

11. kolo: 8. – 9.12.2018

8A-61 ŠŠK Prešov -Iuventa Michalovce

8A-62 HC Tatran Stupava -HK AS Trenčín

8A-63 Bánovce/Partizánske -ŠŠK Drábová Košice

8A-64 MHK Bytča -UDHK Nitra

8A-65 MŠK Vranov nad Topľou -HK Slovan Duslo Šaľa

8A-66 ŠKP Bratislava -MŠK Dunajská Streda

12. kolo: 23. – 24.2.2019

8B-1 MŠK Vranov nad Topľou -MŠK Dunajská Streda

8B-2 MHK Bytča -ŠŠK Drábová Košice

8B-3 HK AS Trenčín -HK Slovan Duslo Šaľa

8B-4 ŠKP Bratislava -Iuventa Michalovce

8B-5 Bánovce/Partizánske -HC Tatran Stupava

8B-6 ŠŠK Prešov -UDHK Nitra

 

13. kolo: 2. – 3.3.2019

8B-7 Iuventa Michalovce -MŠK Vranov nad Topľou

8B-8 MŠK Dunajská Streda -HK Slovan Duslo Šaľa

8B-9 Bánovce/Partizánske -HK AS Trenčín

8B-10 ŠŠK Drábová Košice -ŠŠK Prešov

8B-11 HC Tatran Stupava -MHK Bytča

8B-12 UDHK Nitra -ŠKP Bratislava

 

14. kolo: 9. – 10.3.2019

8B-13 HK AS Trenčín -MŠK Dunajská Streda

8B-14 HK Slovan Duslo Šaľa -Iuventa Michalovce

8B-15 ŠŠK Prešov -HC Tatran Stupava

8B-16 ŠKP Bratislava -ŠŠK Drábová Košice

8B-17 MHK Bytča -Bánovce/Partizánske

8B-18 MŠK Vranov nad Topľou -UDHK Nitra

 

15. kolo: 16. – 17.3.2019

8B-19 MHK Bytča -HK AS Trenčín

8B-20 ŠŠK Drábová Košice -MŠK Vranov nad Topľou

8B-21 UDHK Nitra -HK Slovan Duslo Šaľa

8B-22 Iuventa Michalovce -MŠK Dunajská Streda

8B-23 Bánovce/Partizánske -ŠŠK Prešov

8B-24 HC Tatran Stupava -ŠKP Bratislava

 

16. kolo: 30. – 31.3.2019

8B-25 ŠŠK Prešov -MHK Bytča

8B-26 HK AS Trenčín -Iuventa Michalovce

8B-27 MŠK Dunajská Streda -UDHK Nitra

8B-28 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠŠK Drábová Košice

8B-29 ŠKP Bratislava -Bánovce/Partizánske

8B-30 MŠK Vranov nad Topľou -HC Tatran Stupava

 

17. kolo: 6. – 7.4.2019

8B-31 MHK Bytča -ŠKP Bratislava

8B-32 ŠŠK Drábová Košice -MŠK Dunajská Streda

8B-33 UDHK Nitra -Iuventa Michalovce

8B-34 Bánovce/Partizánske -MŠK Vranov nad Topľou

8B-35 ŠŠK Prešov -HK AS Trenčín

8B-36 HC Tatran Stupava -HK Slovan Duslo Šaľa

 

18. kolo: 13. – 14.4.2019

8B-37 HK AS Trenčín -UDHK Nitra

8B-38 MŠK Vranov nad Topľou -MHK Bytča

8B-39 ŠKP Bratislava -ŠŠK Prešov

8B-40 HK Slovan Duslo Šaľa -Bánovce/Partizánske

8B-41 Iuventa Michalovce -ŠŠK Drábová Košice

8B-42 MŠK Dunajská Streda -HC Tatran Stupava

19. kolo: 27. – 28.4.2019

8B-43 HC Tatran Stupava -Iuventa Michalovce

8B-44 MHK Bytča -HK Slovan Duslo Šaľa

8B-45 ŠŠK Prešov -MŠK Vranov nad Topľou

8B-46 ŠKP Bratislava -HK AS Trenčín

8B-47 Bánovce/Partizánske -MŠK Dunajská Streda

8B-48 ŠŠK Drábová Košice -UDHK Nitra

 

20. kolo: 4. – 5.5.2019

8B-49 HK Slovan Duslo Šaľa -ŠŠK Prešov

8B-50 MŠK Vranov nad Topľou -ŠKP Bratislava

8B-51 HK AS Trenčín -ŠŠK Drábová Košice

8B-52 MŠK Dunajská Streda -MHK Bytča

8B-53 UDHK Nitra -HC Tatran Stupava

8B-54 Iuventa Michalovce -Bánovce/Partizánske

 

21. kolo: 11. – 12.5.2019

8B-55 MHK Bytča -Iuventa Michalovce

8B-56 MŠK Vranov nad Topľou -HK AS Trenčín

8B-57 ŠKP Bratislava -HK Slovan Duslo Šaľa

8B-58 HC Tatran Stupava -ŠŠK Drábová Košice

8B-59 ŠŠK Prešov -MŠK Dunajská Streda

8B-60 Bánovce/Partizánske -UDHK Nitra

 

22. kolo: 18. – 19.5.2019

8B-61 HK AS Trenčín -HC Tatran Stupava

8B-62 MŠK Dunajská Streda -ŠKP Bratislava

8B-63 ŠŠK Drábová Košice -Bánovce/Partizánske

8B-64 UDHK Nitra -MHK Bytča

8B-65 HK Slovan Duslo Šaľa -MŠK Vranov nad Topľou

8B-66 Iuventa Michalovce -ŠŠK Prešov

 

ČR-SR pohár 25. – 26.5.2019

Fotogaléria

Naši partneri, sponzori

Duslo Šaľa
Respect Slovakia s.r.o.
SPP
Elmark plus
PPA
MAKS-D, s.r.o.
Autoprofit
Actemium
ERIMA Demišport
Erima
S ARMAT
Extrabenz
G&G čerpacia stanica
Optika Horizont

NÁJDETE NÁS

Horná 30
Šaľa 927 01

+(421) 903 856 977
MOL LIGA
Duslo Šaľa  
2018 © HÁDZANÁRSKY KLUB SLOVAN DUSLO ŠAĽA, Horná 30, Šaľa všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail  |  HARMONOGRAM HALY
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3