SINCE 1943  |  OFICIÁLNE WEBOVÉ STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU
NIKE TV  I   FACEBOOK  I   2 % daní  I   SZH  I   FANSHOP

V Prešove dorastenky neúspešné

kontakt: HK Slovan Duslo Šaľa  |  aktualizácia: 13.11.2017 08:11
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Naše dievčatá dorasteneckých kategórií v nedeľu 12.11.2017 vycestovali na východ Slovenska zmerať si sily s rovesníčkami z Prešova.

Mladšie dievčence nastúpili do zápasu lepšie ako súperi a vypracovali si do 10. minúty 3 gólové vedenie, následne sa nám zranila jedna zo spojok a museli sme zmeniť hru na dve spojky a dvoch pivotov, čo sa nám nie veľmi darilo a tak sme nechali súpera do konca polčasu stav vyrovnať. V druhom polčase sme sa snažili so súperom udržať krok avšak sa nám zranila ďalšia hráčka a doplatili sme na úzky káder. Mladšie dorastenky tak odchádzali so smutnou bilanciou –prehra 26:22 (12:12).+2 zranenia. Zraneným dievčatám prajeme skoré zotavenie , aby nám pomohli v sobotu 18.11.2017 zdolať doma tím zo Stupavy. Na našej strane sa 9 gólmi blysla Gizka Kollerová a strane súpera bola najlepšou strelkyňou Lupkovičová Henrieta, ktorej sa podarilo skórovať 11 krát.

Staršie dievčatá nastúpili na palubovku proti lídrovi súťaže, keďže po 8 kolách staršie dievčatá Prešova nenašli premožiteľa a kraľujú si na prvom mieste s plným počtom bodov, s rešpektom a ani 9 gólov Petry Škoricovej a 6 gólov Gizky Kollerovej na výhru nestačilo a môžeme len skonštatovať, že vzhľadom na kvalitný výkon súpera je dosiahnutý výsledok prijateľný. 29:24 (14:9).

Fotogaléria


Naši partneri, sponzori

Duslo Šaľa
Respect Slovakia s.r.o.
AEN
green chem
PPA CONTROLL
MeT ŠAĽA
REKO cooling
Mesto ŠAĽA
ŠPED- TRANS Levice, a.s.
ERIMA Demišport
Erima
LEVI- mont s.r.o.
FARKAS VM
Silvia s.r.o.
Eisen
Duslo Šaľa  MOL LIGA2023 © HÁDZANÁRSKY KLUB SLOVAN DUSLO ŠAĽA, Horná 30, Šaľa všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail  |  HARMONOGRAM HALY
Slideshow Image 4