SINCE 1943  |  OFICIÁLNE WEBOVÉ STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU
ARCHÍV TURNAJOV       tvcom.cz  I   ehfTV.com  I   2 % daní  I   SZH

Začiatok sezóny

kontakt: HK Slovan Duslo Šaľa  |  aktualizácia: 06.09.2018 10:55
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Naše ženy 11. júla 2018 odštartovali prípravu na nový ročník MOL-ligy. Kondičná aj herná príprava bude prebiehať na športoviskách v našom okolí. Tento rok sme sa rozhodli,že neabsolvujeme sústredenie v letnom období (nakoľko v kádri máme mnoho pracujúcich dievčat), ale radšej v zime, kde sa budeme snažiť popracovať na fyzickej kondícií do druhej polovice súťaže.

Začiatkom augusta odohráme tréningové, prípravné zápasy v Rakúsku a na Morave. Od polovice augusta nás čaká nabitý program.  Najprv odohráme stretnutia v Hodoníne so súpermi zvučných mien, 14.8. s družstvom HC Lada Togliatti a 16.8. s BNTU-Bel-Az Minsk.

Od 17. do 19.8. sa u nás v mestskej športovej hale sa uskutoční medzinárodný turnaj Duslo CUP so šiestimi družstvami, okrem pravidelných účastníkov (ŠŠK SlŠ Prešov, DHK Olomouc, Hypo Niederősterreich) sa turnaja zúčastnia aj dve nové poľské družstvá JKS SPR Jaroslaw a PGE Vive Kielce.

Nasledujúci víkend sa zúčastníme medzinárodného turnaja ,,Pohár Míru'' v Olomouci. Súťažný ročník sme mali odštartovať v Michalovciach 8. sepembra, ale nakoľko náš súper bude hrať v tomto termíne pohárové stretnutie ,tak sa tento zápas bude predohrávať pravdepodobne v stredu 5. sepembra 2018.

Náš mladý kolektív sme do nového ročníka ešte viac omladili. Náš káder opustili: Karin Bujnochová, ktorá ide skúsiť šťastie vo Francúzskom klube Achenheim Truchtersheim, Zuzana Haládiková (DHK Olomouc), Lívia Klučková a Jana Mozoľová (ŠŠK SlŠ Prešov), Oleksandra Krebs (hľadá si angažmán v nemeckej bundeslige ) a Ivana Trochtová, ktorá skončila s aktívnou činnosťou. Káder opustila aj dorastenka Petra Škoricová.

Do nášho družstva pribudli 3 juniorské reprezentantky: Nina Ušiaková, Tereza Takáčová (Trenčín) a brankárka Soňa Furgaláková (Bytča).

Brankársky post sme posilnili aj mladou brankárkou Simonou Csákovou, ktorá v minulých ročníkoch chytala za Nitru a Hlohovec. Ivanu Trochtovú na poste pivota vystrieda talentovaná Veronika Gajdošová z Partizánskeho, ktorá v posledných rokoch hrávala v Prešove.

Fotogaléria

Soňa Furgaláková brankarka
Tereza Takáčová krídlo
Nina Ušiaková spojka
Veronika Gajdošová pivot

Naši partneri, sponzori

Duslo Šaľa
Respect Slovakia s.r.o.
SPP
Elmark plus
PPA
MAKS-D, s.r.o.
Autoprofit
Actemium
ERIMA Demišport
Erima
S ARMAT
Extrabenz
G&G čerpacia stanica
Optika Horizont

NÁJDETE NÁS

Horná 30
Šaľa 927 01

+(421) 903 856 977
MOL LIGA
Duslo Šaľa  
2018 © HÁDZANÁRSKY KLUB SLOVAN DUSLO ŠAĽA, Horná 30, Šaľa všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail  |  HARMONOGRAM HALY
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3