SINCE 1943  |  OFICIÁLNE WEBOVÉ STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU
ARCHÍV TURNAJOV       tvcom.cz  I   ehfTV.com  I   2 % daní  I   SZH

2. miesto na medzinárodnom turnaji v Olomouci

kontakt: HK Slovan Duslo Šaľa  |  aktualizácia: 26.11.2018 09:43
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Naše ženy sa cez víkend zúčastnili medzinárodného turnaja, jubilejného 60. ročníka ,,Pohára míru‘‘ v Olomouci. Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev: domáce DHK Zora Olomouc, rakúske Hypo Niederősterreich a ZV Wiener Neustadt, litovský ACME Žalgiris Kannas a naše družstvo HK Slovan Duslo Šaľa. Naše dievčatá so silnými súpermi odohrali vynikajúce stretnutia a ukázali zvyšujúcu sa výkonnosť. Neprehrali ani jedno stretnutie a obsadili krásne druhé miesto, keď o víťazovi turnaja rozhodlo až skóre zo zápasov (Olomouc a Šaľa mali zhodne 6 bodov), ktoré mali lepšie domáce dievčatá z DHK Zora Olomouc.

Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala naša hráčka Natália Némethová, ktorá strelila v štyroch stretnutiach spolu 27 gólov.

ZOSTAVA A GÓLY: Martina Ladicsová, Soňa Furgaláková, Simona Csáková, Natália Némethová 27, Jasmínka Vargová 16, Monika Tisajová 12, Ivana Bahýlová 11, Tereza Takáčová 10, Nina Ušiaková 10, Nikola Špendlová 10, Nikola Racková 9, Veronika Gajdošová 8, Katarína Pócsiková 7, Kristína Kurňavová 4, Martina Blehová 2, Janka Greštiaková 2

PORADIE:

  1. DHK Zora Olomouc 6b
  2. HK Slovan Duslo Šaľa 6b
  3. ACME Žalgiris Kannas 4b
  4. Hypo Niederősterreich 3b
  5. ZV Wiener Neustadt 0b

Výsledky:

HK Slovan Duslo Šaľa - ZV Wiener Neustadt 42:21

HK Slovan Duslo Šaľa – Hypo Niederősterreich 26:26

HK Slovan Duslo Šaľa -  DHK Zora Olomouc 31:31

HK Slovan Duslo Šaľa – ACME Žalgiris Kannas 29:27

 

FotogalériaNaši partneri, sponzori

Duslo Šaľa
Respect Slovakia s.r.o.
SPP
Elmark plus
MeT ŠAĽA
MAKS-D, s.r.o.
ŠPED- TRANS Levice, a.s.
Actemium
ERIMA Demišport
Erima
S ARMAT
Extrabenz
G&G čerpacia stanica
Optika Horizont
LEVI- mont s.r.o.
Flow Pumps, a.s.

NÁJDETE NÁS

Horná 30
Šaľa 927 01

+(421) 903 856 977
MOL LIGA
Duslo Šaľa  
2019 © HÁDZANÁRSKY KLUB SLOVAN DUSLO ŠAĽA, Horná 30, Šaľa všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail  |  HARMONOGRAM HALY
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3