Víkendové výsledky mládeže

Prípravka

HK Slovan Duslo Šaľa (modrá) – ŠK Svodín 15:6

GÓLY: Križovičová 2, Putzová 4, Pohančaníková 3, Artemeva 1, Ráczová 4, Šimová 1

Dievčatá splnili všetko, čo od nich trénerka očakávala. Bojovali od začiatku do konca, a preto zaslúžene zvíťazili.

HK Slovan Duslo Šaľa (červená) – ŠK Svodín 2:12

Naša najmenšia prípravka si každým zápasom vytvára viac streleckých príležitostí a naberá skúsenosti. Dnes sa dokonca prvýkrát ocitli v situácii, kedy hádzali posledný 9m hod.

Mladšie žiačky

HK Slovan Duslo Šaľa (modré) – MŠO Štúrovo  38:7

Dievčatá si schuti všetky zahrali. Cieľ dostať čo najmenej gólov sa podaril a dievčatá si v priebehu zápasu vyskúšali rôzne signály.

GÓLY: Biliková 1, Udvarosová 9, Kristofóli 12, Móriová 3, Čamajová 9, Hercegová 4

HK Slovan Duslo Šaľa (červené) – MŠO Štúrovo 23:5

GÓLY: Hakszer 1, Vykukalová 4, Szárazová 1, Horváthová 2, Bennárová 1, Suchá 2, Laláková 10, Nagyová 2

Staršie žiačky

HK Slovan Duslo Šaľa (modré) – MŠO Štúrovo  41:29

Od začiatku si dievčatá vybudovali náskok, v 10 minúte bol už 6-gólový. Prvý polčas skočil 18:14. V 2. polčase pokračovali v rozbehnutej hre a náskok ešte zvýšili. Jednoznačná výhra 41:29.

GÓLY: Gombášová 9, Keszelyová 7, Bunney 5, Danišová 5, Semetková 2, Siváková 3, Fehér 2, Malíková 2, Braunová 4, Vrbišťanová 2

HK Slovan Duslo Šaľa (červené) – MŠO Štúrovo 25:18

GÓLY: Suchá 1, Kulik 7, Legnerová 1, Szabóová 2, Laláková 1, Čierniková 4, Hajdu 1, Polakovičová 3, Barcziová 1,  Vrbišťanová 3, Gálová 1

Mladšie dorastenky

HK Slovan Duslo Šaľa – HC Tatran Stupava 26:30

GÓLY: Szabóová 2, Belovičová 1, Székelyová 1, Kurňavová 3, Kostková 1, Pappová 1, Sedlárová 4, Bölcskei 4, Gerasimov 3, Špendlová 5, Puskásová 1

Staršie dorastenky

HK Slovan Duslo Šaľa – HC Tatran Stupava 17:20

GÓLY:  Nagyová 1, Susíková 1, Gyárfasová 3, Bölcskei 1, Gubová 2, Lukačínová 3, Kormúthová 1, Letková 5